Hier vind je alle informatie over het opzeggen bij De Heer & Partners
Wat is er net opgezegd?
Waarom Opzeggen.nl?
Opzeggarantie
Gratis juridische hulp
4000 organisaties
Veilig
Meest opgezegd deze week
We hebben 4.421.562 opzeggingen verwerkt. Lees hier enkele ervaringen van onze gebruikers
Opzeggen.nl staat voor je klaar om te helpen met opzeggen. We bieden de service om jouw opzegbrief voor een kleine vergoeding te versturen, maar voel je absoluut niet verplicht. Alle benodigde informatie om De Heer & Partners op te zeggen, kun je gratis en zonder verplichtingen vinden. Het opzegformulier is ook gratis te downloaden en te gebruiken. In dergelijke gevallen zullen we niets doen met jouw gegevens; we verwijderen deze binnen 24 uur ('s nachts).
1. Telefonisch De Heer & Partners opzeggen kan via het telefoonnummer onderaan deze pagina. Houdt er rekening mee dat de klantenservice van De Heer & Partners niet altijd bereikbaar is. Over het algemeen is de maandagmiddag het beste moment om te bellen en zijn de wachtrijen het kortst.
2. Schriftelijk De Heer & Partners opzeggen kan door een brief te sturen naar het adres onderaan de pagina of je kunt het adres overnemen uit het opzegformulier dat wij voor je hebben klaarstaan. Let er op dat je de juiste informatie doorgeeft. Wil je weten welke informatie nodig is? Check dan ook ons opzegformulier voor De Heer & Partners, hierin zie je precies welke gegevens noodzakelijk zijn om De Heer & Partners op te zeggen.
3. Online De Heer & Partners opzeggen kan door gebruik te maken van onze makkelijke opzegservice zodat wij het vervelende werk voor jou doen en jij je bezig kunt houden met leuke dingen. En dat laatste kan, want wij garanderen jouw opzegging!
Wil jij ook weer controle krijgen over je uitgaven? Begin vandaag nog met besparen op diensten die je niet (vaak) gebruikt.
Veel gebruikers die iets opzeggen via Opzeggen.nl krijgen de smaak te pakken. Het is waarschijnlijk dat je, na je opzegging bij De Heer & Partners, al je banktransacties wilt doorlopen om te controleren welke abonnementen, contracten en lidmaatschappen je hebt. Grote kans dat er iets tussen zit dat opgezegd kan worden. Denk aan die loterij waar je automatisch aan meedoet en nooit wint, het tijdschrift dat je niet meer leest, of dat sportschoolabonnement...
Stel je eens voor hoeveel je jaarlijks zou kunnen besparen als je een grote schoonmaak hield onder je abonnementen... Dus waar wacht je nog op?
In 2011 zijn we gestart met opzeggen.nl in Nederland, de eerste opzegservice voor consumenten. Vanaf de eerste dag bleek onze hulp zeer welkom, aangezien het afsluiten van abonnementen ontzettend makkelijk is, maar er afscheid van nemen, daar zijn de aanbieders wat minder behulpzaam.
Terug in 2011 dachten we dat we hooguit 5 jaar zouden bestaan, omdat we ervan uitgingen dat organisaties snel zelf het opzeggen makkelijker zouden maken, simpelweg omdat je daarmee je klanten tevreden houdt. Zo komen ze wellicht ooit nog eens bij je terug. Maar we hebben de plank misgeslagen. Zelfs nu is het nog steeds voor consumenten lastig om rechtstreeks bij organisaties op te zeggen. En zo kan het zijn dat we nog steeds een welkome hulp zijn, zo getuigt ook onze review score van gemiddeld 9.1 op basis van meer dan 9.000 reviews bij o.m. Kiyoh en Google.
Tegenwoordig zijn we actief in 15 Europese landen met verschillende websites (waaronder Opzeggen.nl) en proberen we consumenten breder te helpen om grip te krijgen op hun financiën.
Je kunt De Heer & Partners bereiken via het telefoonnummer +31 023-5258061.
De Heer & Partners
Rijksstraatweg 269
2024DH Haarlem