★★★★★
9.06
Gebaseerd op 9932 reviews
login Inloggen

Direct Stichting Ruby and Rose opzeggen

Direct Verzonden – Juridisch Rechtsgeldig – Bevestiging binnen Minuten – 100% Opzeggarantie
name
address
zip city

Stichting Ruby and Rose
Postbus 1030
6501 BA Nijmegen



city, 16-04-2026

Betreft: opzeggen donatie


Geachte heer/mevrouw,

Hierbij wil ik mijn donatie en bijbehorende incassomachtiging per direct opzeggen.

Naam: name
Adres: address
Postcode + plaats: zip city
E-mailadres: email
Laatste 5 cijfers van bankrekening waarop incasso plaatsvindt: bank-account



Met vriendelijke groet,

Voorbeeld handtekening

Handtekening aanpassen

name

Wil je Ruby and Rose opzeggen? Vul de gevraagde gegevens in en de brief wordt automatisch aangepast. Download de brief, onderteken deze en verstuur de brief naar het opgegeven adres. Je ontvangt een bevestiging van Stichting Ruby and Rose per wanneer jouw periodieke donatie en de eventuele automatische incasso worden stopgezet.

Alle opzegbrieven kun je bij Opzeggen.nl direct gratis downloaden. Je hoeft je niet te registeren, zodat je binnen twee minuten je opzegbrief gereed hebt. De gratis opzegbrieven kun je zelf versturen. Zo eenvoudig werkt Opzeggen.nl.

Wil je snel, eenvoudig en gegarandeerd je opzegging regelen binnen 2 minuten? Maak dan gebruik van onze opzegservice. Wij sturen je opzegging direct naar Stichting Ruby and Rose en je ontvangt van ons een verzendbevestiging, inclusief een kopie van je opzegbrief. Het kan niet makkelijker!

Opzeggen.nl staat voor je klaar om te helpen met opzeggen. We bieden de service om jouw opzegbrief voor een kleine vergoeding te versturen, maar voel je absoluut niet verplicht. Alle benodigde informatie om Stichting Ruby and Rose op te zeggen, kun je gratis en zonder verplichtingen vinden. Het opzegformulier is ook gratis te downloaden en te gebruiken. In dergelijke gevallen zullen we niets doen met jouw gegevens; we verwijderen deze binnen 24 uur ('s nachts).

3.663.582 opzeggingen verwerkt

Wij houden van onze klanten en onze klanten houden van ons

★★★★★
6
★★★★★
8
Alles is goed geregeld nog bedankt.
★★★★★
10
★★★★★
10
★★★★★
8
Heel snel geholpen, Niks op aan te merken.
★★★★★
10
Prima verlopen
★★★★★
10
Opzegging naar ABN prima geregeld. Ook al bevestiging gekregen. Nu nog die van Op Groen afwachten.
★★★★★
10
Alles is naar alle tevredenheid verlopen.
★★★★★
10
★★★★★
8
De opzegging is correct afgehandeld.Alleen jammer dat ik niet de reden heb kunnen ventileren waarom ik besloten heb deze verzekering op te zeggen!
★★★★★
10
Opzegging is gelukt ben er blij mee
★★★★★
10
★★★★★
8
★★★★★
10
★★★★★
10
Thing was done, done properly. You pay for professional handle of your issiue. And its done good.
★★★★★
10
★★★★★
10
★★★★★
8
★★★★★
10
★★★★★
10