★★★★★
9.1
Gebaseerd op 8118 reviews
login Inloggen

Consumentenbond onderneemt wél actie tegen TerminationExperts

14 november 2025

We moeten een aantal berichten rectificeren! Waar we eerder hebben gemeld dat de Consumentenbond één van de organisaties is die weinig doen tegen misleidende websites zoals terminationexperts.com, moeten we nu – en dat doen we graag! – melden dat de Consumentenbond wel degelijk iets onderneemt.

De Consumentenbond heeft zelf een nieuwsbericht hierover naar buiten gebracht eergisteren: TerminationExperts betaalt gedupeerden terug na ingrijpen Consumentenbond. En de Consumentenbond heeft niet alleen de eerste 200 gedupeerden geholpen, ze heeft ook Terminationexperts opgenomen in Meldpunt Eerlijk. Dus alle gedupeerden van TerminationExperts kunnen zich aanmelden en wie weet, als er genoeg gegadigden zijn (en die zijn er), dan zullen zij opnieuw een sommatiebrief sturen naar TerminationExperts en zullen opnieuw terugbetalingen plaats gaan vinden.

Dus ken je iemand die benadeeld is door TerminationExperts? Deel dan snel de link naar Meldpunt Eerlijk van de Consumentenbond en laten we er snel voor zorgen dat deze praktijken een halt worden toegeroepen!

O ja, en nog een keer kudos voor de Consumentenbond; in het nieuwsbericht geven zij aan dat TerminationExperts oorspronkelijk een eis had gesteld dat de afspraak over terugbetalingen geheim zou worden gehouden. En dat doet de Consumentenbond natuurlijk niet!

Opzeggenbij.nl ook uit de lucht

28 januari 2023 Bekijken

En weer gaan de handen op elkaar voor de Duitse markt!

25 januari 2023 Bekijken

Reken je even mee? Hoe wordt de rating bepaald door Trustpilot…?

19 januari 2023 Bekijken

Opzeggenbij.nl past haar communicatie aan

13 januari 2023 Bekijken

Wie adviseert de consument het best wanneer het gaat over opzeggen?

5 januari 2023 Bekijken
Vorige pagina Pagina 6 van 6 Volgende pagina